Български магически свят

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
2 posters

    Алина и Даргов

    Алина Старков
    Алина Старков
    Ученик, шести курс, дом "Южен вятър"
    Ученик, шести курс, дом


    Галеони : Алина и Даргов Coin10 8
    Ниво : Алина и Даргов Untitl37
    Статистики :
    Алина и Даргов Streng10 Сила: 4
    Алина и Даргов Shield10 Издръжливост: 14
    Алина и Даргов Brain10 Интелигентност: 16
    Алина и Даргов Runnin10 Ловкост: 6
    Алина и Даргов Magic-10 Магия: 2
    Алина и Даргов Clover10 Късмет: 4

    Алина и Даргов

    Писане by Алина Старков Нед Сеп 17, 2023 3:32 pm


    @Бранимир Даргов

    Ах, не мога да повярвам, че ще да ходим в София за Новогодишната вечер със семейството на леля ми и знаех, че нямаше да мога да ги издържа цяла вечер, още повече че не взеха Лейди с нас и я оставиха в къщата им във Влас. Това щеше да бъде още най-скучно ми посрещане на Нова година. Хах, но май някои от съдомниците ще са това време тук и могат да ми продадат малко трева, за да отпусна душата си. Имам отново телефона си в мен, но не знаех номера на Дългуча, нито на оня Шегаджия Омо. Уф, трябва да напиша писмо по стария начин със сова. 
    Написах накратко:


    “Здравей Дарг, да се видим някъде из София на 30.12. Носи й нещо за пушене. Ал”

    Идеално, трябваше да се сети, че искам малко трева, нали? Само оставаше сега да се съгласи да дойде. Но ако не дойде ще му откъсна главичката като се върнем в Мунгав... И ще го псувам цялата Новогодишна нощ и ще се чуди, защо постоянно го сърби г*за.
    Бранимир Даргов
    Бранимир Даргов
    Ученик, шести курс, дом "Южен вятър"
    Ученик, шести курс, дом


    Галеони : Алина и Даргов Coin10 170
    Ниво : Алина и Даргов Untitl40
    Статистики :
    Алина и Даргов Streng10 Сила: 26
    Алина и Даргов Shield10 Издръжливост: 18
    Алина и Даргов Brain10 Интелигентност: 20
    Алина и Даргов Runnin10 Ловкост: 18
    Алина и Даргов Magic-10 Магия: 30
    Алина и Даргов Clover10 Късмет: 20

    Re: Алина и Даргов

    Писане by Бранимир Даргов Нед Сеп 24, 2023 1:38 am


    Беше малко по-кисел от обичайното, след като Хиените му бяха видяли сметката, затова и писмото му към Алина можеше да звучи необичайно, но всъщност бе толкова стил Даргов. От обръщението, до обичайното XOXO, което поставяше на писмата си. Реши да прати една цигара със совата от щедрост. Все пак щом някой имаше нужда да се отпусне.. то той трябваше да се отпусне. Независимо какви им бяха отношенията в момента.

    Докато пишеше писмото си, Даргов се опитваше да измисли коя буква да постави на бесеницата, която си разменяха с Дельов от няколко дни. Пък в полезрението му се пращаше и писмо, което мислеше да прати на Лилето ей тъй да я ядоса... защото й беше набрал и то доста.
    И заради хиените по-голямата част от плановете ми се бяха пренаредили, което правеше следващите няколко дни изключително заети. Дори и да бе искал да бъде в София на 30-ти, то това нямаше как да се случи. Имаше Зина за крадене, парти за присъстване, дни за изтресняване... още дни за напиване на рожден ден на другарче... пълна програма.

    Алина и Даргов 7846dca491078a56851ca23bd587160814b0035d

    Яна Вълканова, Вихрен Вокил and Лилиян Кардамова харесват този пост.


      В момента е: Чет Май 09, 2024 3:37 pm

      Присъедини се към нашия Дискорд сървър!