Български магически свят

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Смачкано на топка писмо

    Ян Маджаров
    Ян Маджаров
    Ученик, шести курс, дом "Лъч"
    Ученик, шести курс, дом


    Галеони : Смачкано на топка писмо Coin10 22
    Ниво : Смачкано на топка писмо Untitl40
    Статистики :
    Смачкано на топка писмо Streng10 Сила: 14
    Смачкано на топка писмо Shield10 Издръжливост: 14
    Смачкано на топка писмо Brain10 Интелигентност: 22
    Смачкано на топка писмо Runnin10 Ловкост: 10
    Смачкано на топка писмо Magic-10 Магия: 16
    Смачкано на топка писмо Clover10 Късмет: 14

    Бобчета : Смачкано на топка писмо PearСмачкано на топка писмо MangoСмачкано на топка писмо SapphireСмачкано на топка писмо SausageСмачкано на топка писмо ChocolateСмачкано на топка писмо Tuttifrutti 

    Смачкано на топка писмо

    Писане by Ян Маджаров Съб Сеп 23, 2023 10:27 pm


    Яна,

    Никога не съм си представял, дори за секунда, че така ще се привържа към теб. Дори не съм очаквал, че някога ще забележиш такъв загубеняк като мен, камо ли да проведеш разговор с него. А сега вече дори не сме само приятели... Не обичам да греша, но в случая съм благодарен, че нещата не се развиха по начина, по който си мислех, че ще се случат. С минаването на времето мога да усетя как бавно, но сигурно се влюбвам в теб. Всичко в теб ми харесва - очите ти, носа ти, веждите ти, брадичката ти, миризмата на косата ти, луничките, трапчинките - всичко. Постоянно си мисля за теб - от момента в който се събудя, до момента в който заспя. Времето, което прекарвам с теб, съставлява най-хубавите моменти от деня ми. Когато си мисля за теб осъзнавам, че ти държиш ключовете за сърцето ми. Знам със сигурност, че сме предназначени един за друг. Когато те видя да се усмихваш, това буквално прави целия ми ден по-добър, независимо колко скапан е бил преди това.

    Искам само да знаеш, че никога няма да те пусна да си отидеш и чувствата ми към теб никога няма да изчезнат. Това е моето обещание към теб.

    Ян

    Арина Орлова, Яна Вълканова, Ина Янакиева and Лилиян Кардамова харесват този пост.


      В момента е: Съб Юли 27, 2024 7:53 am

      Присъедини се към нашия Дискорд сървър!