Български магически свят

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
2 posters

    Котешки проблеми

    Арина Орлова
    Арина Орлова
    Ученик, седми курс, дом "Северен вятър"
    Ученик, седми курс, дом


    Галеони : Котешки проблеми Coin10 35
    Ниво : Котешки проблеми Untitl41
    Статистики :
    Котешки проблеми Streng10 Сила: 43
    Котешки проблеми Shield10 Издръжливост: 43
    Котешки проблеми Brain10 Интелигентност: 45
    Котешки проблеми Runnin10 Ловкост: 45
    Котешки проблеми Magic-10 Магия: 52
    Котешки проблеми Clover10 Късмет: 36

    Бобчета : Котешки проблеми MangoКотешки проблеми PearКотешки проблеми WatermelonКотешки проблеми SapphireКотешки проблеми EmeraldКотешки проблеми PizzaКотешки проблеми SausageКотешки проблеми CabbageКотешки проблеми CheeseКотешки проблеми BlueberryКотешки проблеми AppleКотешки проблеми BananaКотешки проблеми TuttifruttiКотешки проблеми BaconКотешки проблеми RubyКотешки проблеми HoneyКотешки проблеми ChocolateКотешки проблеми ChiliКотешки проблеми DiamondКотешки проблеми Birthday1 

    Котешки проблеми

    Писане by Арина Орлова Съб Авг 19, 2023 12:39 pm


    @Юлий Звездинов

    Имаше няколко неща, които Арина мразеше чистосърдечно – да ограничават свободата й, намръщените личица на вийлите рано сутрин и да е от другата страна на недоволството на господин Ягодка. Тази сутрин, недоволството на рижавия господин бе превзел нов връх и въпросният се беше разбеснял в общата стая на Северен вятър от ранни зори.

    Всичко беше започнало с просто: „МЯУ” и бе прерасноло в хвърляне върху лицето на поредната досадна женица, за да й изяде косата. Кво пък толкова им харесваше на тези коси бе?

    Това бе въпроса на века! Да, ама Орлова нямаше време да размишлява върху смисъла на живота, защо калинките не правят понички и как да се наспи. Сами ще се досетите, че се бе впуснала в ролята на рицаря на магарето и се бе опитала да спаси положението.

    А, то бе по-зле и от розова снимка с Барби. Момичето бе прекарало ЦЕЛИ 10 минути, вкопчена в козината на котака и опитваща се да откопчи ноктите му от раменете на жертвата му. Не използва магия, затова боричкането прерасна в свада на кварталните гамени.

    Викове. Крясъци. Заплахи. И накрая...тъпачката искаше да й опърже котката за закуска.

    Та, наложи се да се изнесе от общата стая – прекалено бързо за вкуса й.
    Ама, кво да се прави – понякога отстъплението бе единственото решение.

    Та, така, сега Орлова се скитосваше в двора, а пухкавия разбойник се бе загубила от погледа й. За сметка на това, в далечината забеляза нещо бяло, пухкаво....
    ... и поразително много приличащо на КОТКА!

    - Я, какво прави това коте тук? – усмихна се сладичко и с тихи стъпки се заприближава до животинчето. Ако беше женско, щеше да го осинови за другарче...или жена на любимеца й.

    Щеше да бъде перфектното решение.
    Пък и две котки винаги са по-добре от една.

    Ела Благоева, Люба Бюлбулева and Алина Старков харесват този пост.

    Юлий Звездинов
    Юлий Звездинов
    Ученик, трети курс, дом "Южен вятър"
    Ученик, трети курс, дом


    Галеони : Котешки проблеми Coin10 6
    Ниво : Котешки проблеми Untitl40
    Статистики :
    Котешки проблеми Streng10 Сила: 28
    Котешки проблеми Shield10 Издръжливост: 12
    Котешки проблеми Brain10 Интелигентност: 22
    Котешки проблеми Runnin10 Ловкост: 11
    Котешки проблеми Magic-10 Магия: 20
    Котешки проблеми Clover10 Късмет: 28

    Бобчета : Котешки проблеми TomatoКотешки проблеми SapphireКотешки проблеми BlueberryКотешки проблеми EmeraldКотешки проблеми CabbageКотешки проблеми MangoКотешки проблеми SausageКотешки проблеми PearКотешки проблеми BaconКотешки проблеми HoneyКотешки проблеми Ruby

    Re: Котешки проблеми

    Писане by Юлий Звездинов Съб Авг 19, 2023 2:03 pm


    Много бях изненадан, когато за първи път се трансформирах в бяло коте. Ина беше права, моята животинска форма на зоомаг беше малка и сладка. И въпреки че не можех да се видя, тя ме описа като бяла пухкава топка със красиви сини очи. 
    Ах, нямаше да бъде големия лош батко на моя низър. Накрая сигурно той трябваше да ме пази от неприятности.
    Днес реших да се разходя из замъка в животинската си форма и да имам малко свобода от строгия режим. Много от учениците имаха котки и затова не привлючах много внимание. Въпреки че две момичета от Лъч се спряха и се опитаха да ме погалят.
    Изсъсках ги и отскочи надалеч от тях. Аз не съм някое лигаво животно за галене. Продължих да се разхождам наперено и тогава усетих как някой ме сграбчва отзад. Пуснах ноктите си и се опитах да одере натрапника.
    - Гррр - изръмжах аз, но две силни ръце ме притискаха здраво.
    Кой беше това? Не можех да се извъртя и да видя човека, който ме улови и бях котешки ядосан. Но не можех да избягам, нито да съм издам, че съм човек. Дано това не беше някоя вийла, иначе ми е спукан живота. Щяха да ме превърнат в бездушен робот като Илиян.
    - Господин Ягодка намерих ти жена - чух гласът на Арина и я познах веднага.
    На котката ли си, ще ме предлага за жена? 
    Опитах се пак да се отскубна, но двете ръце ме набутаха в една чанта и всичко стана тъмно след това.

    Арина Орлова and Лилиян Кардамова харесват този пост.

    Арина Орлова
    Арина Орлова
    Ученик, седми курс, дом "Северен вятър"
    Ученик, седми курс, дом


    Галеони : Котешки проблеми Coin10 35
    Ниво : Котешки проблеми Untitl41
    Статистики :
    Котешки проблеми Streng10 Сила: 43
    Котешки проблеми Shield10 Издръжливост: 43
    Котешки проблеми Brain10 Интелигентност: 45
    Котешки проблеми Runnin10 Ловкост: 45
    Котешки проблеми Magic-10 Магия: 52
    Котешки проблеми Clover10 Късмет: 36

    Бобчета : Котешки проблеми MangoКотешки проблеми PearКотешки проблеми WatermelonКотешки проблеми SapphireКотешки проблеми EmeraldКотешки проблеми PizzaКотешки проблеми SausageКотешки проблеми CabbageКотешки проблеми CheeseКотешки проблеми BlueberryКотешки проблеми AppleКотешки проблеми BananaКотешки проблеми TuttifruttiКотешки проблеми BaconКотешки проблеми RubyКотешки проблеми HoneyКотешки проблеми ChocolateКотешки проблеми ChiliКотешки проблеми DiamondКотешки проблеми Birthday1 

    Re: Котешки проблеми

    Писане by Арина Орлова Нед Авг 20, 2023 1:23 am


    Арина вече бе отрепетирала хващането на котки и набутването им в раница. Имаше система, която в общи линии се развиваше в следния ред:

    1. Изхвърляш всички боклуци от раницата на поляната и се надяваш никой да не ти ги набара, докато извършват тази особено тежка и опасна мисия.
    2. Отваряш широко раницата и пристъпваш на пръсти зад обекта, за да не ти усети намеренията и да не избяга.
    3. Сграбчваш бързо котката и я тикаш в раницата преди да каже и едно „МЯУУ!”.
    4. Приклякаш леко, ако замахне с лапи към теб, за да си предпазиш красивото личице от острите нокти и потенциални белези.

    Този път нещата се получиха като по магия. От първия път. Дали, бе заради вложената женска хитрост или, понеже котете бе леко неориентирано, нямаше си и на идея.

    Орлова изглеждаше доволна. Бе преметнала едната дръжка през рамо и пристъпваше напред с огромна усмивка на лицето.

    - Господин Ягодка!  Покажи се, за да ти покажа новото другарче-потенциална жена! – сами се досещате, че на червенокосата понякога хич не й се отдаваше да е по-ниска от тревата и незабележима. О, не, днес бе един от онези „огнени” дни, в които не й пукаше за никой и нищо.

    Игнорираше втренчените погледи на вийлите и предупрежденията им за „прилично поведение”. Усмихваше им се, махаше им с ръка и им пожелаваше да имат един особено „прекрасен ден, изпълнен с градински джуджета и блатни тролове за разкош”.

    - Хм, къде ли се е скрила тази котка! – вече даже си говореше сама. Май щеше да се наложи да се качи към общата на Северен вятър. Сигурно на рижавия господин му бе писнало да се скитоства и се бе намърдал в момичешката спалня. Обичаше вниманието, което получава там от останалите дами на дома.

    Ела Благоева, Илияна Георгиева and Алина Старков харесват този пост.

    Юлий Звездинов
    Юлий Звездинов
    Ученик, трети курс, дом "Южен вятър"
    Ученик, трети курс, дом


    Галеони : Котешки проблеми Coin10 6
    Ниво : Котешки проблеми Untitl40
    Статистики :
    Котешки проблеми Streng10 Сила: 28
    Котешки проблеми Shield10 Издръжливост: 12
    Котешки проблеми Brain10 Интелигентност: 22
    Котешки проблеми Runnin10 Ловкост: 11
    Котешки проблеми Magic-10 Магия: 20
    Котешки проблеми Clover10 Късмет: 28

    Бобчета : Котешки проблеми TomatoКотешки проблеми SapphireКотешки проблеми BlueberryКотешки проблеми EmeraldКотешки проблеми CabbageКотешки проблеми MangoКотешки проблеми SausageКотешки проблеми PearКотешки проблеми BaconКотешки проблеми HoneyКотешки проблеми Ruby

    Re: Котешки проблеми

    Писане by Юлий Звездинов Нед Авг 20, 2023 1:35 pm


    Оф, бях си създал много проблеми с тази моя животинска форма. Трябваше да взема с мен моя низър и да науча от него как да се придвижвам като животно сред хората. Имах силни инстинкти, но не ги бях пренебрегнал. Повече нямаше да правя такива глупави неща.
    Започнах да шавам из раницата и търся нещо полезно, но момичето я беше изпразнила напълно, а с тези лапи не можех да направя нищо. Напълно безполезни са ми в момента. Опитах да пробия дупка с ноктите. 
    Оф, счупих си нокът. Само да ме пусне веднъж ще я надеря и ще избягам.
    - А, ето къде си  - чу се отново гласът на червенокосата.
    Ципът на раницата се отвори и аз изскочих бързо навън целия настръхнал и скочих срещу момичето.
    - Хей не послушна котка. Ще те затворя отново и повече няма да те пусна, докато не станеш послушна. 
    Отдръпнах се от нея, защото разбрах, че заплахата е реална, а през това време рижавият котарак ме доближи и ме подуши. Замахнах с лапичка по него и той по мен, но неговата беше по-голяма и ме удари по-силно. Подскочих из избягах, после започнах да дебна голямата котка и когато ми обърна гръб я нападнах отзад. Скочих и на гърба и я съборих на земята, след това бързо се отдалечих.
    - Виждам, че се разбирате добре с госпожица Бисквитка - засмя се момичето.
    Хм, кой нарича тя госпожица Бисквитка. Аз съм момче - помислих си аз. Трябваше бързо да намеря начин да се измъкна оттук. Погледнах къде съм. Бях в Общата на Северен Вятър, в стаята на момичетата. Арина излезе за малко и бързо потърсих скривалище къде да се скрия. Един шкаф беше леко отворен и с лапичка го отворих по широко. Бързо се мушнах в него и с лапичка пак го позатворих. Какво има тук? Уф, бельо и сутиени. Бляк. Свих между дрехите и задебнах, кога щях да мога да се измъкна от стаята.

    Арина Орлова харесва този пост.

    Арина Орлова
    Арина Орлова
    Ученик, седми курс, дом "Северен вятър"
    Ученик, седми курс, дом


    Галеони : Котешки проблеми Coin10 35
    Ниво : Котешки проблеми Untitl41
    Статистики :
    Котешки проблеми Streng10 Сила: 43
    Котешки проблеми Shield10 Издръжливост: 43
    Котешки проблеми Brain10 Интелигентност: 45
    Котешки проблеми Runnin10 Ловкост: 45
    Котешки проблеми Magic-10 Магия: 52
    Котешки проблеми Clover10 Късмет: 36

    Бобчета : Котешки проблеми MangoКотешки проблеми PearКотешки проблеми WatermelonКотешки проблеми SapphireКотешки проблеми EmeraldКотешки проблеми PizzaКотешки проблеми SausageКотешки проблеми CabbageКотешки проблеми CheeseКотешки проблеми BlueberryКотешки проблеми AppleКотешки проблеми BananaКотешки проблеми TuttifruttiКотешки проблеми BaconКотешки проблеми RubyКотешки проблеми HoneyКотешки проблеми ChocolateКотешки проблеми ChiliКотешки проблеми DiamondКотешки проблеми Birthday1 

    Re: Котешки проблеми

    Писане by Арина Орлова Пон Авг 21, 2023 12:10 am


    Спалнята на момичета не беше идеалната игрална зала за котки, но Арина бе на етап: „отчаяните времена се нуждаят от нова ягода!”. Милият й домашен любимец вече бе видял сметката на косата на не едва или две вийли. Разбойникът ги нападаше без да трепне и се впускаше в свирепа битка за „любимата” си занимавка.

    Та, дразнещите женички му бяха вдигнали мерника. Дори бяха предупредили Ари, че ако не „озапти този звяр”, те ще й свършат работата и ще се отърват от котката веднъж завинаги. Всеки момент очакваше да извадят вили, факли и да тръгнат на кръстоносен поход с мото: „Да се отървем от унищожителя на коси!”.

    И, тъй като червенокосата едва ли някога щеше да се справи със сприхавия характер и вечното недоволство на дружката си, нямаше друг избор. Кампанията: „да намерим жена занимавка на господин Ягодка” бе в разгара си.

    - Дано да мине номера. – мърмореше си Ари из под носа, докато крачеше из общата стая и хвърляше коси погледи към вратата на спалнята.
    Беше го бутнала най-безцеремонно в спалнята с бялата котка и сега седеше и чакаше. Дори бе седнала на земята до вратата и бе упряла ухо на стената. Опитваше се да дочуе как се развиваха нещата между новите дружки, но освен едно раздразнено „МЯЯУУУ” преди пет минути обстановката бе по-тиха от призрачна ягода.

    Хм. Какво ли значеше това? Дали в момента се гушката и си правеха техните си неща...?

    Въздъхна. Трябваше да провери. Нямаше голям избор.
    Открехна вратата едва едва, колкото да се шмугне и въздъхна звучно. Рижавата котка спеше на възглавницата й, а от новото му другарче нямаше ни следа.

    - Бисквитка! Къде по ягодите отиде това коте? Ясно, пак ще трябва да я търся. – изцъка с език и хвърли яден поглед на господина. Май се нуждаеше от по-кардинално решение.

    Ела Благоева, Юлий Звездинов and Люба Бюлбулева харесват този пост.

    Юлий Звездинов
    Юлий Звездинов
    Ученик, трети курс, дом "Южен вятър"
    Ученик, трети курс, дом


    Галеони : Котешки проблеми Coin10 6
    Ниво : Котешки проблеми Untitl40
    Статистики :
    Котешки проблеми Streng10 Сила: 28
    Котешки проблеми Shield10 Издръжливост: 12
    Котешки проблеми Brain10 Интелигентност: 22
    Котешки проблеми Runnin10 Ловкост: 11
    Котешки проблеми Magic-10 Магия: 20
    Котешки проблеми Clover10 Късмет: 28

    Бобчета : Котешки проблеми TomatoКотешки проблеми SapphireКотешки проблеми BlueberryКотешки проблеми EmeraldКотешки проблеми CabbageКотешки проблеми MangoКотешки проблеми SausageКотешки проблеми PearКотешки проблеми BaconКотешки проблеми HoneyКотешки проблеми Ruby

    Re: Котешки проблеми

    Писане by Юлий Звездинов Чет Авг 24, 2023 8:19 pm


    Чух как Арина влезна в стаята и отвори съвсем леко вратата, колкото да се шмугне. Единствения шанс да се измъкна беше да мина между краката или да чакам някое от другите момичета да се прибере и да скоча на врата да се хвана с лапите за дръжката и да я отворя сам. Засега обаче стоях и си кротувах в шкафа с бельото. 
    Арина обикаляше и викаше мъц мъц и господин Ягодка отвори едното око и я изгледа недоволна. 
    -Уф къде отиде дребосъка? 
    Видях през дупкатвка как се насочва към моя шкаф и се овъртях на топка и се направих, че спя. 
    Шкафа изскърца и червена глава се подаде пред него. 
    - А ето къде си бил.
    - Мяу - измърках аз и се протегнах блажено. 
    Момичето ме гушна и ме сложи до леглото на господин Ягодка. Свих се топка и пак затворих очи. Трябваше търпение, щях да се измъкна от тук, но с котешка хитрост. 
    - Хей, Ари. Какво става? - чух някакъв непознат женски глас. - Нова котка ли си имаш? 
    - Това е Бисквитка. Ново другарче за господин Ягодка. 
    - Сигурна ли се, че котето е женско? 
    Мъжко съм, мъжко съм - помислих си аз тъжно.
    - Да, виж как добре се разбират двамата. 
    Другото момиче се приближи до мен и ме дигна нагоре, след това се опита да ми дигне опашката. Това беше... вече бях тотално ядосан и пуснах ноктите си. Тя ме изтърва и аз хукнах към вратата, скочих на бравата, хванах я с две лапички и се отпуснах с цялата си тежест надолу и вратата се отвори. Бързо се измъкнах от спалнята и стигнах в Общата стая на Северен вятър. Там имаше няколко деца, но те не ми обърнаха внимание. Скрий се под най-близкия до вратата диван.

    Илияна Георгиева харесва този пост.

    Арина Орлова
    Арина Орлова
    Ученик, седми курс, дом "Северен вятър"
    Ученик, седми курс, дом


    Галеони : Котешки проблеми Coin10 35
    Ниво : Котешки проблеми Untitl41
    Статистики :
    Котешки проблеми Streng10 Сила: 43
    Котешки проблеми Shield10 Издръжливост: 43
    Котешки проблеми Brain10 Интелигентност: 45
    Котешки проблеми Runnin10 Ловкост: 45
    Котешки проблеми Magic-10 Магия: 52
    Котешки проблеми Clover10 Късмет: 36

    Бобчета : Котешки проблеми MangoКотешки проблеми PearКотешки проблеми WatermelonКотешки проблеми SapphireКотешки проблеми EmeraldКотешки проблеми PizzaКотешки проблеми SausageКотешки проблеми CabbageКотешки проблеми CheeseКотешки проблеми BlueberryКотешки проблеми AppleКотешки проблеми BananaКотешки проблеми TuttifruttiКотешки проблеми BaconКотешки проблеми RubyКотешки проблеми HoneyКотешки проблеми ChocolateКотешки проблеми ChiliКотешки проблеми DiamondКотешки проблеми Birthday1 

    Re: Котешки проблеми

    Писане by Арина Орлова Пет Авг 25, 2023 11:50 am


    - Тази котка не е женска! – оповести Девин, някъде из между измъкващата се от ръцете й котка и акробатичните изпълнения на пухкавалката с дръжката на вратата.

    - Какви ги дрънкаш в името на ЯГОДАТА? – изпуфтя силно и вдигна ръце нагоре във въздуха, все едно щеше да започне да се моли на боговете или да прави ритуал за дъжд. Трябваха й две секунди да се освести какви ги върши и да хвърли недоволен поглед на братовчедка си.

    - Нали се сещаш...котките имат...
    - Не, не ми помагай!
    – синьокосата девойка се ухили на среща й и небрежно се просна на собственото си легло. Братовчедка й беше от онези хора, които обожаваха да помагат на ближните. Само дето нейната помощ носеше след себе си земетресения, урагани, убийствени жеги...ами сещате се – още повече неприятности и беди от първоначалните.
    Арина поклати глава и въздъхна. Бързо обърна гръб на Дън и побърза да се набута в общата стая, преди някой глупак да открадне жената на господин Ягодка.

    Все пак сред тях бродеха всякакви странни същества – призраци, вълци, койоти...хиени.

    Не искаше малката топка да стане нечия храна, поне, не и преди да консумират любовта си с господин Ягодка.

    - Хей, някой да е виждал една бяла котка? – гласът й някак си успя да надвика останалите и да привлече вниманието към себе си. Получи няколко отрицателни отговора, поклащане на глава и пълно безразличие.

    Типично. Новият ред не се отразяваше добре на никой. Някой като Илиян го играеха паниран зеленчук, а други бяха в мууд оцеляване.

    Младата Орлова започна да се оглежда и да отваря рандъм шкафове, да преглежда пространствата под диваните и да ръчка меката мебел с магическата си пръчка. Дори избута няколко момчета от местата си, за да провери щателно дали котката не е там.

    Десет минути по-късно й бе писнало.
    Защо бе толкова трудно да направи добро?
    - Акцио малка бяла котка! – извика накрая и оставаше само да види дали ще се получи нещо.

    Ела Благоева, Юлий Звездинов and Илияна Георгиева харесват този пост.

    Юлий Звездинов
    Юлий Звездинов
    Ученик, трети курс, дом "Южен вятър"
    Ученик, трети курс, дом


    Галеони : Котешки проблеми Coin10 6
    Ниво : Котешки проблеми Untitl40
    Статистики :
    Котешки проблеми Streng10 Сила: 28
    Котешки проблеми Shield10 Издръжливост: 12
    Котешки проблеми Brain10 Интелигентност: 22
    Котешки проблеми Runnin10 Ловкост: 11
    Котешки проблеми Magic-10 Магия: 20
    Котешки проблеми Clover10 Късмет: 28

    Бобчета : Котешки проблеми TomatoКотешки проблеми SapphireКотешки проблеми BlueberryКотешки проблеми EmeraldКотешки проблеми CabbageКотешки проблеми MangoКотешки проблеми SausageКотешки проблеми PearКотешки проблеми BaconКотешки проблеми HoneyКотешки проблеми Ruby

    Re: Котешки проблеми

    Писане by Юлий Звездинов Вто Сеп 05, 2023 2:52 pm


    Колкото и добре да се бях скрил, Арина ме призова с акцио магията. Бях забил нокти в пода с надеждата да се задържа за него, но освен че оставих дълбоки следи в него не успях да постигне нищо друго. Накрая се озовах в топлите ръце на шестокурсничката.
    - Мяу - казах аз и я погледнах с моите хубави сини очи. Момичето се стопи в умиление, явно обичаше котки. 
    - Знаеш ли какво, ще те подаря на мойте bf. Тя много ще ти хареса.
    - Мяу - съгласих се аз. Ина знаеше кой съм и щеше да ме измъкне от тази ситуация. Орлова отново ме пъхна в раницата си и ме понесе на някъде. Този път не успорствах и после се свих на кълбо и заспах. 
    Когато ципа на чантата се отвори, премигнах сънено на светлината. 
    - Казах ти, това коте е много сладко и катерицата ще се зарадва да има приятел. 
    - Аха - каза Ина с нейния укорителен тон, когато ме мъмреше. - Познавам това коте и знам на кой принадлежи. Най добре ми го дай и да го върна на собственика му. 
    - По ягодите, сега вече разбрах защо през цялото време искаше да избяга от мен.
    - Арина, какво си направила с бедното животинче. 
    - Исках да намеря другарче за господин Ягодка
    - Ти и твоите луди идеи - Янакиева подаде към мен ръце и сам скочих в тях.
     
    По късно в Общата.
    - Как успя да попаднеш в такава беда - каза ми строго русокосата. Вече в човешка форма гледах надолу виновно пред голямото момиче. 
    - Тя ме изненада. Издебна ме отзад и ме хвана в чантата си. 
    - Юлий трябва да си по-внимателен, особено сега когато хиените си търсят плячки и нападат хора в ъглите. Обещай ми да внимаваш?
    - Обещавам.


    КРАЙ!

    Арина Орлова, Ела Благоева and Люба Бюлбулева харесват този пост.


      В момента е: Съб Юли 27, 2024 9:06 am

      Присъедини се към нашия Дискорд сървър!